Find Lagkagehus

  • Alle
  • Sjælland
  • Fyn
  • Jylland

Aabenraa (Drive-in)

H.P. Hanssens Gade 25
DK-6200
Aabenraa

T: 7462 8000
E: aabenraa@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.00-17.30
Lørdag
06.00-16.00
Søndag
06.00-16.00

Aalborg (Drive-in)

Otto Mønstedsvej 1
DK-9200
Aalborg SV

T: 7214 4721
E: aalborg@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.00-20.00
Lørdag
06.00-18.00
Søndag
06.00-18.00

Aarhus

M.P. Bruunsgade 34
DK-8000
Aarhus C

T: 7214 4780
E: Mpbruuns@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-18.30
Lørdag
06.30-18.00
Søndag
06.30-18.00

Aarhus, Magasin

Immervad 2-8
DK-8000
Aarhus C

T: 7070 5023
E: magasin-aarhus@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.00-20.00
Lørdag
07.00-20.00
Søndag
07.00-20.00

Amager, Amagerbrogade

Amagerbrogade 148
DK-2300
København S

T: 7930 4341
E: amagerbrogade@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-19.00
Lørdag
06.30-17.00
Søndag
06.30-17.00

Amager, Vermlandsgade

Vermlandsgade 51
DK-2300
København S

T: 7930 4570
E: meny-vermlandsgade@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
08.00-19.00
Lørdag
08.00-18.00
Søndag
08.00-18.00

Bagsværd, Bagsværd Hovedgade

Bagsværd Hovedgade 128
DK-2880
Bagsværd

T: 7970 9407
E: meny-bagsvaerd@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.00-19.00
Lørdag
07.00-19.00
Søndag
07.00-19.00

Billund Lufthavn

Passagerterminalen 10
DK-7190
Billund

T: 2969 5486
E: billund-lufthavn@lagkagehuset.dk

Find vej

Lagkagehuset holder åbent i forbindelse med de fleste flyafgange.

Charlottenlund

Jægersborg Allé 4
DK-2920
Charlottenlund

T: 7214 4770
E: charlottenlund@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.00-19.00
Lørdag
07.00-18.00
Søndag
07.00-18.00

Christianshavn, Torvegade

Torvegade 45
DK-1400
København K

T: 3257 3607
E: torvegade@lagkagehuset.dk

Vores konditorer kan kontaktes på
E: konditortorvegade@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-torsdag
06.00-19.00
Fredag
06.00-19.30
Lørdag
06.00-19.00
Søndag
06.00-19.00

City, Hovedbanegården

Bernstorffsgade 16
DK-1577
København V

T: 3373 1643
E: hbg@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
05.00-20.00
Lørdag
05.00-20.00
Søndag
05.00-20.00

City, Kultorvet

Frederiksborggade 6
DK-1360
København K

T: 3311 2900
E: kultorvet@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-19.00
Lørdag
08.00-19.00
Søndag
08.00-17.00

City, Ny Østergade

Ny Østergade 12
DK-1450
København K

T: 7214 4737
E: nyoestergade@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.30-18.00
Lørdag
07.30-18.00
Søndag
07.30-17.00

City, Strøget

Frederiksberggade 21
DK-1459
København K

T: 7248 4777
E: stroeget@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.30-20.00
Lørdag
07.30-20.00
Søndag
07.30-20.00

City, Vesterbrogade

Vesterbrogade 4A
DK-1620
København V

T: 3311 3607
E: vesterbrogade@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.30-18.00
Lørdag
08.00-18.00
Søndag
08.00-18.00

CPH II, Kastrup Lufthavn

Københavns Lufthavn Airside T3
DK-2770
Kastrup

T: 7214 4786
E: cph2@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
05.00-22.00
Lørdag
05.00-20.00
Søndag
05.00-22.00

CPH III, Kastrup Lufthavn

Københavns Lufthavn, Lufthavnsboulevarden 6
DK-2770
Kastrup

T: 7214 4788
E: cph3@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
05.00-20.00
Lørdag
05.00-19.00
Søndag
05.00-20.00

CPH Kastrup Lufthavn

Københavns Lufthavn Airside T2 Nytorv, 1
DK-2770
Kastrup

T: 4445 0044
E: cph@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
04.30-22.00
Lørdag
04.30-20.00
Søndag
04.30-22.00

Fredericia (Drive-in)

Vejlevej 55
DK-7000
Fredericia

T: 7592 9092
E: fredericia@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.00-17.30
Lørdag
06.00-16.00
Søndag
06.00-16.00

Frederiksberg, Falkonér Allé 4

Falkonér Allé 4
DK-2000
Frederiksberg

T: 3323 0710
E: falkoneralle@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-19.00
Lørdag
6.30-17.30
Søndag
6.30-17.30

Frederiksberg, Falkonér Allé 80

Falkonér Allé 80
DK-2000
Frederiksberg

T: 7214 4798
E: falkoneralle80@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.00-18.00
Lørdag
07.00-17.00
Søndag
07.00-17.00

Frederiksberg, Værnedamsvej

Værnedamsvej 1
DK-1819
Frederiksberg C

T: 7248 4797
E: vaernedamsvej@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-19.00
Lørdag
06.30-18.00
Søndag
06.30-18.00

Galten

Søndergade 47
DK-8464
Galten

T: 7370 9400
E: galten@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.00-17.30
Lørdag
07.00-17.00
Søndag
07.00-17.00

Gråsten

Ulsnæs 10
DK-6300
Gråsten

T: 7214 4760
E: graasten@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.00-19.00
Lørdag
07.00-17.00
Søndag
07.00-17.00

Haderslev, Gåskærgade 38

Gåskærgade 38
DK-6100
Haderslev

T: 7930 4430
E: Meny-haderslev@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
08.00-20.00
Lørdag
08.00-18.00
Søndag
08.00-18.00

Haderslev, Teaterstien 2A (Drive-in)

Teaterstien 2A
DK-6100
Haderslev

T: 7452 5195
E: haderslev@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.00-17.30
Lørdag
06.00-16.00
Søndag
06.00-16.00

Hellerup

Strandvejen 100
DK-2900
Hellerup

T: 7248 4787
E: hellerup@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-19.00
Lørdag
06.30-18.00
Søndag
06.30-18.00

Horsens

Sønderbrogade 95A
DK-8700
Horsens

T: 7561 1872
E: horsens@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.00-17.30
Lørdag
06.00-17.00
Søndag
06.00-17.00

Hørsholm

Syrenvej 2
DK-2970
Hørsholm

T: 7370 9406
E: hoersholm@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.00-19.00
Lørdag
06.00-17.00
Søndag
06.00-17.00

Kgs. Nytorv, Magasin

Kongens Nytorv 13 (kælderen)
DK-1095
København K

T: 7070 5021
E: magasin-kgsnytorv@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.00-20.00
Lørdag
07.00-20.00
Søndag
07.00-20.00

Kjellerup

Bryggerstræde 9
DK-8620
Kjellerup

T: 7930 9424
E: kjellerup@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.00-19.00
Lørdag
07.00-17.00
Søndag
07.00-17.00

Kolding Sydbanegade 13 (Drive-in)

Sydbanegade 13
DK-6000
Kolding

T: 7930 4340
E: kolding2@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-17.30
Lørdag
06.30-16.00
Søndag
06.30-16.00

Kolding, Lyshøj Allé 8

Lyshøj Alle 8
DK-6000
Kolding

T: 7552 5828
E: kolding@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.00-17.30
Lørdag
06.00-16.00
Søndag
06.00-16.00

Lyngby, Lyngby Hovedgade

Lyngby Hovedgade 43
DK-2800
Kongens Lyngby

T: 4445 0040
E: lyngby@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.00-20.00
Lørdag
07.00-20.00
Søndag
07.00-20.00

Lyngby, Lyngby Station

Jernbanepladsen 47B
DK-2800
Kongens Lyngby

T: 7214 4725
E: lyngbystation@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.00-19.00
Lørdag
06.00-18.00
Søndag
06.00-18.00

Middelfart

Østergade 14
DK-5500
Middelfart

T: 7214 4777
E: middelfart@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-17.30
Lørdag
06.30-16.00
Søndag
06.30-16.00

Nærum, Meny

Nærumvænge Torv 18 st.
DK-2850
Nærum

T: 7930 4571
E: meny-naerum@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
08.00-19.30
Lørdag
08.00-19.30
Søndag
08.00-19.30

Nærum, Nærumvænge Torv 11

Nærumvænge Torv 11 st.
DK-2850
Nærum

T: 7214 4793
E: naerum@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-18.00
Lørdag
06.30-17.00
Søndag
06.30-17.00

Nørrebro, Nørrebrogade

Nørrebrogade 120
DK-2200
København N

T: 7214 4730
E: norrebro@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-19.00
Lørdag
07.00-17.00
Søndag
07.00-17.00

Nørrebro, Sortedam

Sortedam Dosseringen 9 st, th.
DK-2200
København N

T: 7214 4794
E: sortedam@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-19.00
Lørdag
06.30-19.00
Søndag
06.30-19.00

Odense, Dalum

Dalumvej 5
DK-5250
Odense SV

T: 6610 1013
E: odensedalum@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-17.30
Lørdag
06.30-16.00
Søndag
06.30-16.00

Odense, Mågebakken

Mågebakken 4-6
DK-5250
Odense SV

T: 7930 4572
E: meny-odense@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.00-21.00
Lørdag
07.00-21.00
Søndag
07.00-21.00

Odense, Vestergade

Vestergade 1
DK-5000
Odense C

T: 7214 4790
E: odense-vestergade@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-19.00
Lørdag
06.30-18.00
Søndag
06.30-18.00

Risskov

Nordre Strandvej 45 C, st.
DK-8240
Risskov

T: 7370 9401
E: risskov@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-17.30
Lørdag
06.30-17.30
Søndag
06.30-17.30

Roskilde

Algade 6
DK-4000
Roskilde

T: 7070 5016
E: roskilde@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.00-18.00
Lørdag
07.00-17.00
Søndag
07.00-16.00

Rungsted

Rungsted Bytorv 4
DK-2960
Rungsted Kyst

T: 7930 4573
E: meny-rungsted@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-torsdag
08.00-20.00
Fredag
07.30-20.00
Lørdag
07.30-18.00
Søndag
07.30-18.00

Rødekro

Hærvejen 18
DK-6230
Rødekro

T: 7214 4735
E: roedekro@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-19.00
Lørdag
06.30-17.00
Søndag
06.30-17.00

Rødovre

Rødovre Centrum 134
DK-2610
Rødovre

T: 7370 9409
E: meny-roedovre@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-torsdag
09.00-19.00
Fredag
08.00-19.00
Lørdag
08.00-17.30
Søndag
09.00-17.30

Silkeborg (Drive-in)

Nørrevænget 34
DK-8600
Silkeborg

T: 8682 1961
E: silkeborg@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
05.30-17.30
Lørdag
06.00-17.00
Søndag
06.00-17.00

Skanderborg

Adelgade 85A
DK-8660
Skanderborg

T: 7930 4441
E: skanderborg@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.00-17.30
Lørdag
07.00-16.00
Søndag
07.00-16.00

Skive

Sønder Boulevard 7
DK-7800
Skive

T: 7214 4752
E: skive@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-17.30
Lørdag
06.30-16.00
Søndag
06.30-16.00

Solrød

Solrød Strandvej 66
DK-2680
Solrød Strand

T: 7070 5019
E: solroed@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-18.00
Lørdag
07.00-17.00
Søndag
07.00-17.00

Søborg, Meny

Søborg Hovedgade 108
DK-2860
Søborg

T: 7930 4574
E: meny-soeborg@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
08.00-19.00
Lørdag
08.00-18.00
Søndag
08.00-18.00

Søborg, Søborg Hovedgade

Søborg Hovedgade 102
DK-2860
Søborg

T: 7370 9404
E: soeborg@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.00-18.00
Lørdag
07.00-17.00
Søndag
07.00-17.00

Sønderborg

Jernbanegade 28
DK-6400
Sønderborg

T: 4445 0042
E: soenderborg@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-18.00
Lørdag
06.00-16.00
Søndag
06.00-16.00

Valby

Valby Langgade 67
DK-2500
Valby

T: 7370 9405
E: valby@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-18.00
Lørdag
06.30-17.00
Søndag
06.30-17.00

Vallensbæk

Vallensbæk Stationstorv 1
DK-2665
Vallensbæk Strand

T: 7370 9403
E: vallensbaek@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.00-18.00
Lørdag
07.00-17.00
Søndag
07.00-17.00

Vamdrup

Nørregade 8A
DK-6580
Vamdrup

T: 7214 4763
E: vamdrup@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.00-17.30
Lørdag
06.00-16.00
Søndag
06.00-16.00

Vanløse, Jernbane Allé

Jernbanealle 52
DK-2720
Vanløse

T: 7214 4783
E: jernbanealle@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-18.00
Lørdag
06.30-17.00
Søndag
06.30-17.00

Vejle, DTC

Centerbygningen DTC, Torvet 20
DK-7100
Vejle

T: 7930 4575
E: vejle-dtc@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-18.30
Lørdag
06.30-18.30
Søndag
06.30-18.30

Vejle, Torvegade 2A

Torvegade 2A
DK-7100
Vejle

T: 7214 4741
E: vejle@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.00-18.00
Lørdag
07.00-16.00
Søndag
07.00-16.00

Vesterbro, Carlsbergbyen

Tapperitorvet 26
DK-1799
København V

T: 7370 9402
E: carlsbergsbyen@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.00-18.00
Lørdag
08.00-17.00
Søndag
08.00-17.00

Vesterbro, Rejsbygade

Rejsbygade 5
DK-1759
København V

T: 7214 4718
E: amerikavej@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.00-17.30
Lørdag
07.00-17.00
Søndag
07.00-17.00

Viborg (Drive-in)

Jegstrupvej 16
DK-8800
Viborg

T: 8662 4005
E: viborg@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
05.30-17.30
Lørdag
05.30-16.00
Søndag
05.30-16.00

Virum

Geels plads 20
DK-2830
Virum

T: 7370 9408
E: meny-virum@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
08.00-19.00
Lørdag
08.00-18.00
Søndag
08.00-18.00

Værløse

Bymidten 23
DK-3500
Værløse

T: 7370 9423
E: meny-vaerloese@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
08.00-19.00
Lørdag
08.00-17.30
Søndag
08.00-17.30

Østerbro, Dampfærgevej

Dampfærgevej 9
DK-2100
København Ø

T: 3555 3571
E: dampfaergevej@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.30-18.00
Lørdag
07.00-17.00
Søndag
07.00-17.00

Østerbro, Nordre Frihavnsgade

Nordre Frihavnsgade 28
DK-2100
København Ø

T: 7214 4795
E: nordrefrihavnsgade@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
06.00-19.00
Lørdag
07.00-18.00
Søndag
07.00-18.00

Østerbro, Østerfælled Torv

Østerfælled Torv 22
DK-2100
København Ø

T: 7214 4740
E: oesterbro@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag
07.30-19.00
Lørdag
07.30-18.00
Søndag
07.30-17.00